Pondelok - Piatok: 07:30 - 16:00

Sobota a Nedeľa: Objednané výkony

Telefón
POLIKLINIKA ČK PLUS

Sv. Jakuba 33, 085 01 Bardejov

 

Mezoterapia – Celkové omladzovanie pleti

surgix.sk  >  Operačné zákroky   >  Dermatológia  >  Mezoterapia – Celkové omladzovanie pleti

Charakteristika

Mezoterapia je regeneračné ošetrenie pokožky, ktoré efektívne rieši najčastejšie nedostatky pleti. Vykonávame ju dvoma spôsobmi: invazívna mezoterapia dermaperom a neinvazívna mezoterapia prístrojom.
Táto kozmetická procedúra je ideálna aj ako špeciálna terapeutická kúra, kedy sa v pravidelných intervaloch urobí viacero ošetrení pre intenzívny a stabilný efekt.
Obzvlášť vhodné je mezoterapeutické ošetrenie vhodné pre omladenie pleti, ako redukcia vrások, na problémy s akné, zjemnenie štruktúry pleti, ako preventívna anti age kúra, ale aj spevnenie kontúr pokožky a výplň hustoty pokožky.

Operačný postup

Pri ošetrení sa pokožka perforuje a následne sa do nej aplikuje vysoko koncentrované sérum podľa želaného výsledku. Sterilné séra používané pri procedúre obsahujú komplex peptidov, vitamínov, aminokyseliny a kyselinu hyalurónovú.
Vpichy mikroihiel aktivujú novú produkciu kolagénu, elastínu a epidermálnych rastových faktorov, ktoré omladzujú pokožku.
Nadstavec s ihlami je sterilný a pri každom ošetrení sa používa nový. Vpichy nielen zaručia vysokú vstrebateľnosť séra, ale aj zjemnia veľkosť pórov a vrások. Odporúča sa absolvovať aspoň 3 ošetrenia ako kúru pre dlhodobý a stabilný účinok.

Pooperačná starostlivosť

Bezprostredne po ošetrení je pokožka mierne začervenaná, a môže ju sprevádzať mierny opuch. Aspoň 12 hodín po ošetrení nie je vhodné aplikovať mejkap. Rovnako nie je vhodné cvičenie, návšteva sauny, bazéna alebo opaľovanie.

Trvanie

40 - 60 minút

Práceneschopnosť

Nie je prítomná

Anestéza

Lokálna

Požiadajte si o konzultáciu s odborníkom